Єдина Країна! Единая Страна!

Тарасова Гора

УМКо 2017

УМКо 2018

Пару слів від президента ТГ

08 июня 2017
Ну, що. Пора мені щось сказати...
Звичайно, дякую! Всім гостям, що приїхали! Команді за працю і організацію! Адміністрації бази за надане місце! Партнерам за підтримку! Всім, хто мав якесь відношення до організації - дяка! Дощю, що так і не прийшов - теж! )) А ще, крім спонсорів, дуже дякую одному меценату, без якого зараз був би крупний "мінус", а так - все робилося з ювилейним розмахом - 2 сцени, 2 екрани, купа неабияких груп та діджеїв, безкоштовний корпус для житла, безліч активностей та вселяких "прикольчиків", щоденні частування - вложилися, як кажуть, "на всі гроші", (не піднимаючи ціну за вхід до 500/250 гривень і вище, як мало бути з таким наповненням.)
І приіхало цей рік ще більше, ніж в минулому. Рост є, і це добре. Значить все не зря. Ще раз величезна подяка - для вас все робилося.
Ми врахували ваши побажання та необхідність основних умов. Цього разу місць прийняття смачной та різноманітної їжі було вдосталь, як і місць, куди направити її після переробки - туалетів було немеряно, і різних видів.
Всі можливі варианти житла в корпусах були задіяні. Ми своїми силами відновили один з корпусів і надали його для житла всім бажаючим безкоштовно. Називався він жартома, але в тренді - бОМж-корпус, і добре "пійшов" для тих, кому було необхідні криша над головою, можливість залишити речи за зачиненими дверима, де можна поспати та подзарядити гаджети.
Ну, а взагалі - ми ради, якщо вам сподобалась наша насичена програма, місце, і вся організація "ТГ-2017"! Ми реально старались.
Сподіваюсь на минимальну кількість "недо" зробленого.
Так, місце нове, трохи були проблеми як знайти його. Якщо залишимось там - на другий раз добиратися буде легше, і ще вказівників додамо.
Про концерт. Як ви помітили - гурти були різні, не тільки з України, дякуємо всім музикантам. Взагалі-то, ми запрошували гурт "Тіто і Тарантула"(Мексика, США), але цього року в них не вийшло. Чекаємо на наступний! Замість них питали навіть у Макаревича і Гребенщикова - теж не получилось по даті. Проте багато мото-россіян доїхало, дякуючи перелікам для СБУ на кордоні. Нарешті, це вийшло, а головне, що пройшло без ексцесів в дорозі і на самій базі.
Ще по партнерах. Ми анонсували аукцион з мотоциклом, гроші від продажу якого мали піти на потреби хлопцям-атошникам. Але партнер не дотримався обіцянки. Тем не меньш - гроші ми надали хлопцям і без продажу мотоцикла, з бюджету. І Валері Кришню теж, бо за часи поки стояв бусик для збору коштів, до нього підійшло зовсім мало народу. Так, всім скрутно, але ми тут, а вони там...
А справа від сцени - то стояв мій перший мотик, якщо хтось не знав. )
Дуже турбувала багатьох відсутність стійкого вай-фаю. В цьому ми теж зробили що могли - провели з корпусу на набережну, але... 20-25 людей і він лежить, ви ж розумієте. І що, в 21-му віці нема рішення, скажете ви?? Рішення є - це мобильна станція, яку може надати знов таки мобильний оператор. І ми довгий час займалися переговорами з одним з операторов... Чекали, поки в Черкасах з'явиться 3Г, щоб було оправдано партнерство... З'явився! Але ми ще не партнерствуємо. Сподіваюсь, теж будемо в наступному році.

Щодо "мерча". Був невеличкий "провал", один партнер не зміг зробити якісно, тому робив інший "подрядчик". Так, футболок із медитуючим Шевою було мало, тому зараз ми додруковуємо партію футболок і партію кенгурух. Чекайте в інеті в ТГ-шопі(тут на сайті чи в фб), в магазині "Мотомоушен", та на наших заходах.

А ще сподіваємось на те, що перед ТГ-2018 залатають вже обидві дороги від бази, а не тільки по селу, як цього року. Ну, і звичайно, ще сподіваємось на те, що в другий раз проведення заходу, нас приймуть на "Світанку" і не сильно змінять умови. А гостей фесту хотілось би попросити таки прибирати після наметів за собою, бо частина народу після себе убрала тільки сам намет, залишивши сміття і дрова, яки брали "впрок", кучками біля місць вогнищ. Можу тільки повторити, що просив зі сцени -
якщо ми "одна родина" - не валіть все тільки на оргів, прибрати дома за собою має кожний! Дякую за розуміння! Хоча, яке розуміння від вибачте, довбойобів, яки в 3-4 годин ночи газують в таборі, поки не заспокоїш?? Такоє. Це мабуть невиліковно. )
Побачимось 28-30 липня на "МотоХвилі" в Світловодську
та 24-27 серпня на "Оксамитовому" в Каневі!
Тараска-2018 - 31 травня-3 червня.
#тримаємосьразОМ
Ашот "Salvador" Арушанов
  • Freesty
    Freesty 10 июня 08:19 2017

    Доброго времени суток! Хотелось бы узнать от оргов - сколько в прошлом году было на ТГ людей и мотоциклов и сколько в этом) Я думаю есть официальная статистика)Нигде не нашла цифр) А у меня все друзья-знакомые интересуются посещаемостью данного мероприятия) Спасибо)

  • ELPy
    ELPy 08 июня 23:31 2017

    Спасибо огромнейшее за фестиваль! Жаль только, что на два остальных мероприятия не попадаю, поскольку уже получила предложения о работе как раз на эти даты на другие фестивали... Но - не в последний раз! Спасибо Вам, Ашот, и всем, кто причастен к проведению феста. Наша дружная компания осталась довольна, ждем следующего года! :)